1.

Zavolajte zadarmo na zelenú linku 0800 700 070, sme vám denne k dispozícii. Alebo napíšte e-mail na: ponuka.objednavky@trafinoil.sk Stačí uviesť asi koľko oleja máte na likvidáciu a odkiaľ ste.

2.

E-mailom alebo osobne vám doručíme zmluvu o ekologickej likvidácii oleja – budú ju od vás vyžadovať úradníci.

3.

Do 5 pracovných dní od objednávky sme u vás. Ak potrebujete odviezť použitý olej rýchlejšie, na vaše prianie prídeme skôr a odvoz oleja zabezpečíme.

4.

Na použitý olej z kuchyne vám zdarma požičiame barel. Keď od vás najbližšie odvezieme plný barel použitého fritovacieho oleja ihneď vám ho vymeníme za ďalší prázdny.

5.

Náš šofér, ktorý od vás použitý olej zoberie vám na mieste vystaví potvrdenie o odbere a ekologickej likvidácii.

6.

Za použitý rastlinný olej vám po prevzatí okamžite vyplatíme dohodnutú odmenu, ktorá sa hodí pre váš tím – napríklad ako inšpirácia k efektívnemu triedeniu odpadov.

7.

Termín ďalšieho odvozu ( zberu ) fritovacieho oleja naplánujeme automaticky. Štandardne chodíme 1x za mesiac v pravidelných trasách. Ak potrebujete odvoz častejšie, prídeme skôr. Dopredu sa včas ohlásime, na prianie pribalíme aj nový olej na smaženie a fritovanie.

8.

Odteraz máte o starosť menej a viac času na svoje podnikanie. Olejový servis už máte „ ošéfovaný“.. Ekologická likvidácia je teraz na nás.

9.

Kedykoľvek potrebujete mimoriadny odvoz použitého potravinárskeho oleja alebo kuchynského odpadu zavolajte zdarma na zelenú linku 0800 700 070