Súčasne s odvozom použitého gastro oleja vám privezieme nový olej pre teplú aj studenú kuchyňu

Chcem vidieť produkty

Peníze

Odnos až do skladu

„Šéfe, priviezli nám olej a  doplnkový tovar, ale ja tie ťažké bandasky sama do skladu neodnesiem, musíte hneď prísť “ – tiež to poznáte. Dopravca privezie tovar a vyloží vám ho pred dvere? V kuchyni máte akurát  „ zhon  “ alebo majú službu kuchárske  „krehotinky“ . Bez problémov. Náš šofér vám olej odnesie priamo do skladu.

Doprava olejov zdarma – šetrite PHM aj zdravie

Nový olej privezieme zdarma. Ušetríte náklady na dopravu. Ušetrite benzín či naftu na dôležitejšie chvíle ako je  „poletovanie  “ od obchodu k obchodu. Navyše nosíte  mesačne pár stoviek kilogramov olejov – čo časom pocítite na vašom zdraví.

Dvě stě
 
list

Výhodné ceny olejov a tukov

Vďaka tomu, že denne vozíme mnohým podnikom  veľké množstvo  nových olejov vieme si dohodnúť u výrobcu lepšie ceny než dostanete v obchode. Gastro oleje do reštaurácie  tak dostanete od nás v lepšej cene a po celý rok. A čo lacnejšie oleje od veľkých predajcov ? Cenovo výhodnejšie jedlé oleje než u nás vám bežný obchod ponúkne len veľmi ťažko.

 

Úspora času

Kuchári: „Šéfe, pardon, sme s olejmi na suchu …“  Mate práve kopu roboty ale kuchári už budú o „ chvíľu na suchu “. Aby sa im „ nezadrela “ fritéza  a hranolky nechutili ako z ropného vrtu, musíte či chcete alebo nie sadnúť do auta a rýchlo na nákupy. Teda až doteraz. Objednajte  si u nás a ušetríte si čas na dôležitejšie veci. Venujte sa  radšej hosťom  vo svojom podniku.

Hodiny
Dvě stě

Čiastočná výmena nového oleja za špinavý = nižšia cena

Pokiaľ sa od vás zároveň odvezie použitý olej, ušetríte pri nákupe nového. Symbolickú odmenu, ktorú vám vyplácame za odobratie špinavého oleja, na želanie zarátame do ceny nového. Získate tak nový fritovací olej ešte lacnejšie.

 

 

Prajete si olej na fritovanie a smaženie repkový, palmový alebo mix so slnečnicovým?

Pozrite si druhy olejov a vyberte si nový čistý olej