Ako v spoločnosti TrafinOil dbáme na dobré vzťahy s našimi klientmi?

Kvalita služieb do veľkej miery vplýva na úspešnosť firiem. Ak pôsobíte v gastro segmente, určite viete, akú rolu zohráva špičková starostlivosť o zákazníkov. Rozumieme tomu, že vaše podnikanie je náročné a vyžaduje si veľa pozornosti. Práve preto v spoločnosti TrafinOil robíme všetko pre to, aby sme vám ho uľahčili. Aké riešenia môžete využiť a čo všetko pre vás zabezpečíme?

Viac času na rozvoj podnikania

Vytvoriť si zaujímavý biznis plán v gastro segmente je jedna vec, no pretaviť ho do reality nemusí byť vždy jednoduché. Mnohí manažéri či majitelia barov a reštaurácií často prídu na to, že keď sa ich podnik rozbehne, neostáva im dostatok času na jeho rozvoj. Svoje kapacity venujú každodenným zdĺhavým a rutinným povinnostiam a nemajú dostatok priestoru na to, aby riešili vymýšľanie nových stratégií či plánov do budúcna.

Venujte sa veciam, na ktorých záleží

Vďaka službám spoločností, ako je napríklad TrafinOil, získate viac času na riešenie skutočne podstatných vecí. Nebudete sa musieť zaoberať objednávaním nových olejov, sledovaním ich stavu na sklade či zberom použitého oleja. Na prvý pohľad to môže vyzerať tak, že ide o jednoduché aktivity, ktoré zaberú len niekoľko minút času. Opak je však častokrát pravdou.

Úlohy spojené so zabezpečovaním čistého a odvážaním použitého oleja v praxi neraz zhltnú niekoľko hodín mesačne. Ak ich delegujete na nás, tento čas získavate pre seba.Praktický tip: Čas, ktorý získate, môžete využiť na skvalitňovanie služieb vašim zákazníkom, vylepšovanie propagácie vášho podniku či plánovanie stratégie rozvoja. Nikdy tak neprestanete napredovať a nedáte konkurencii priestor na to, aby vás dobehla či predbehla.

abstract blur defocused coffee shop cafe interior
Zdroj obrázka: freepik.com

Komplexná starostlivosť

Pýtate sa, ako konkrétne si udržiavame dobré vzťahy so zákazníkmi a ktorými riešeniami aj vám uľahčíme život? Prinášame vám prehľad tých najzásadnejších, ktoré oceňujú všetci naši klienti.

Maximálne pohodlie

Do vášho harmonogramu úloh si nemusíte plánovať odvoz použitých olejov na likvidáciu či objednávanie nových a ich časovo náročné vyzdvihovanie. O všetky tieto úlohy sa postaráme za vás. Jednoducho si naplánujete odvoz alebo dovoz oleja, vyberiete si čas, ktorý vám najviac vyhovuje a my prídeme priamo do vašej prevádzky. Tým, že nemusíte nikam chodiť, odbremeňujeme vašu mentálnu či fyzickú kapacitu od zbytočných povinností.

Pohodlie našich zákazníkov je pre nás kľúčové. Interné procesy máme preto nastavené tak, aby sme vás nezaťažovali zbytočnou administratívou a zdĺhavými úlohami.

Úspora času

Čas je v dnešnej rýchlej dobe mimoriadne vzácnou komoditou. A my si ho vážime. Naše služby sme preto navrhli tak, aby vám ušetrili aj niekoľko hodín mesačne. Tie môžete využiť na akékoľvek iné aktivity, ktoré sú prínosnejšie pre vaše podnikanie či váš osobný život.

Špičkový zákaznícky servis

U nás sa vám nestane, že odpoveď na otázku či požiadavku dostanete o týždeň. Náš tím je tvorený nielen ľuďmi, ktorí zabezpečujú dovoz a likvidáciu olejov, ale aj pracovníkmi zodpovednými za špičkový zákaznícky servis. Tí sú neustále pripravení zodpovedať všetky vaše otázky, flexibilne naplánovať služby podľa vašich požiadaviek a pomôcť s prípadnými ťažkosťami.

Vedeli ste, že flexibilita je jedným z hlavných pilierov našej spoločnosti? Rozumieme tomu, že vo vašej gastro prevádzke máte zavedených veľa procesov a zladiť ich s ďalšími aktivitami môže byť náročné. Robíme všetko pre to, aby sme odvoz či dovoz olejov naplánovali v súlade s vaším časovým harmonogramom.Našu zákaznícku linku môžete kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 800 700 070. Vďaka viac ako 50-člennému tímu sme pripravení vyhovieť aj náročným požiadavkám. Potrebujete súrne využiť naše služby a nemôžete dlhšie čakať? Kontaktujte nás a pracovník zákazníckej podpory urobí všetko pre to, aby vyhovel vašej žiadosti.

cook preparing french fries kitchen
Zdroj obrázka: freepik.com

Automatizácia procesov

Vďaka službám TrafinOil bude váš olejový servis fungovať automaticky, bez vašich pravidelných zásahov. Ak si s nami dohodnete dlhodobú spoluprácu, postaráme sa o kontrolu vašich zásob. Keď uvidíme, že vám dochádza čistý olej, vopred vás informujeme a zabezpečíme jeho dodanie.

Postaráme sa o evidenciu vášho odpadu a vystavíme vám doklady potvrdzujúce ekologickú likvidáciu použitého oleja. Dokonca, nemusíte si robiť starosti ani so zháňaním a čistením nádob na olej. Pri vyzdvihnutí vám automaticky zapožičiame čisté.

Splnenie zákonných požiadaviek

Staráme sa o to, aby naši klienti spĺňali všetky zákonné požiadavky, ktoré sa týkajú likvidácie použitého oleja. Ako gastro prevádzka máte totiž povinnosť zabezpečiť si jeho ekologickú recykláciu. Olej nemôžete vylievať do kanalizácie či drezu, v opačnom prípade vám hrozia sankcie.

Naša rada: Keď využijete naše služby, máte istotu, že spĺňate najnovšie zákony ohľadom likvidácie použitého oleja. Chránime vás tak pred rizikom vysokej pokuty.

Rešpekt k vašej peňaženke

Jednou z našich základných hodnôt je férovosť. Záleží nám na tom, aby každý náš zákazník dostával za svoje peniaze maximum. Rešpektujeme vašu peňaženku a naše služby ponúkame za bezkonkurenčné ceny. Vďaka transparentnej cenotvorbe sa nemusíte obávať, že zaplatíte za veci, ktoré vopred neboli dohodnuté.

chef cutting vegetable preparing salade
Zdroj obrázka: freepik.com

Zverte sa do rúk odborníkomVďaka dlhoročným skúsenostiam sme naše služby vyladili tak, aby zodpovedali aj tým najvyšším kvalitatívnym štandardom. Nerobte teda žiadne kompromisy a zverte sa do rúk profesionálom, ktorí sa o vás budú starať s maximálnou pozornosťou a maximálnym rešpektom. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať! Sme vám kedykoľvek k dispozícii.

    Objednajte si olej – rýchlo a efektívne

    O všetko sa postaráme za Vás. Nový olej Vám doručíme a použitý zoberieme.
    Napíšte nám a my sa Vám obratom ozveme.

    ochrany osobných údajov